Σ χ ο λ ι κ ά  ε ί δ η  κ α ι  ε υ χ ε τ ή ρ ι ε ς  κ ά ρ τ ε ς

από  "Το Χαμόγελο του παιδιού"

Ο Σύλλογος ?Το χαμόγελο του παιδιού? διαθέτει για τη νέα σχολική χρονιά 2013 ? 2014 σχολικά τετράδια και Χριστουγεννιάτικες κάρτες.

penscilΣας γνωρίζουμε ότι σκοπός της διάθεσης των τετραδίων και των καρτών είναι να καλύψει όλο και περισσότερες ανάγκες παιδιών, που χρήζουν υποστήριξης, αλλά και παράλληλη ενημέρωση των παιδιών και των εκπαιδευτικών για το έργο του Συλλόγου.

Τα τετράδια του Συλλόγου διατίθενται από τα Γραφεία του στην Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Πάτρα, Πύργο, Τρίπολη, Κέρκυρα, αρχαία Κόρινθο και Χαλκίδα.

Για περισσότερες πληροφορίες και παραγγελίες:

Γραφεία Αθήνας

• Ιλίσια: Ίωνος Δραγούμη 3 & Δημητρέσσα, Τ.Κ. 11528, τηλ 2103306140, 2103845261, fax: 2106420225, email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.