Δωρεάν μαθήματα προετοιμασίας για ΤΕΦΑΑ και στρατιωτικές σχολές στο Δημοτικό κολυμβητήριο Κερατσινίου

Δωρεάν μαθήματα προετοιμασίας για ΤΕΦΑΑ και στρατιωτικές σχολές ξεκινούν στο Δημοτικό κολυμβητήριο Κερατσινίου

pool 148659 640Ο Δήμος Κερατσινίου-Δραπετσώνας στο πλαίσιο της κοινωνικής πολιτικής του και αφουγκραζόμενος τις ανάγκες της κοινωνίας, προσφέρει δωρεάν προετοιμασία των υποψηφίων για τις εξετάσεις αθλημάτων στα ΤΕΦΑΑ-Στρατιωτικές Σχολές στην πισίνα. Όλοι οι υποψήφιοι των παραπάνω σχολών που είναι κάτοικοι του Δήμου Κερατσινίου-Δραπετσώνας, μπορούν να γίνουν αποδέκτες της απαραίτητης προετοιμασίας τους στα αθλήματα που απαιτούνται για τις εξετάσεις των παραπάνω σχολών.

Πληροφορίες στο Τμήμα Αθλητισμού στο 2132074677.

Τα δωρεάν μαθήματα ξεκινάνε από 9 Μαρτίου. Οι ώρες των τμημάτων είναι 19.00- 21.00.