Προκήρυξη Πυροσβεστικής Ακαδημίας

Προκήρυξη για την εισαγωγή στη Σχολή Αξιωματικών και στη Σχολή Πυροσβεστών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας μέσω Πανελλαδικών Εξετάσεων

από Τρίτη 19/3 έως και Τρίτη 26/3/204

Εκδόθηκε από το υπουργείο Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας η προκήρυξη για την εισαγωγή φοιτών/τριών στη Σχολή Αξιωματικών και σπουδαστών/ριών στη Σχολή Πυροσβεστών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων.

Οι υποψήφιοι πρέπει να συμπληρώσουν και να υποβάλουν ηλεκτρονικά την Αίτηση-Υπεύθυνη Δήλωση συμμετοχής στην ηλεκτρονική εφαρμογή που θα λειτουργήσει ειδικά για το Διαγωνισμό, στην ιστοσελίδα του Πυροσβεστικού Σώματος, www.fireservice.gr, από την Τρίτη 19-03-2024 έως και την Τρίτη 26-03-2024.

Επισυνάπτεται η προκήρυξη

Attachments:
Download this file (prok-pyrosvestikh-2024.pdf)prok-pyrosvestikh-2024.pdf[ ]715 Kb